niedziela, 16 maja 2010

Podziękowania;)

Dziękuje Wam za wszystkie komentarze.

Bardzo bym chciała coś potworzyć niestety....szkoła...próbuje wgłębić się w tematykę "Potopu".Obejrzałam 1 cz(są 3) filmu, przeglądam ks i zaznaczam frag....czekają mnie jeszcze 2 cz. a już średnio nadąrzam za fabułą...wychodzi moja kiepska znajomość historii...albe bitwy nigdy szczególnie mnie nie interesowały...

Po za tym zdobywam znajomości i nowe scrapki.Wymieniam się motywami mnoich dziurkach z Sunrose(Olą) i Ewulinek, które poznałam przez wizaż.pl ;) Do Oli przesyłeczka już doszła, Ewie podziurkuje dziś przy Potopie.Nie mogę się doczekać cudnych szydełkowych kwiatuszków;)

Mam nadzieję że w przyszły weekend spokojnie poscrapuje choć mam test z chemii.

Gdyby ktoś miał ciekawe pomysły na urządzenie pokoju chętnie przygarnę. Wciaż nie wiem co zrobić z moim lokum.Pokój duży 4x5 m, oświetlony z balkonem.Tylko pomysłów brak...

A na koniec piosenka maturalna moich miśków: Kasi i Eli.Mam nadzieję że im przyniosła szczęście a Wam rozchmurzy nastrój który zakłuca pogoda.

http://lavinge13.wrzuta.pl/audio/4JgbcumAeEC/prosiaczek_i_przyjaciele-_kilki_kumpli_wez

2 komentarze:

  1. Powodzenia z tym Potopem, przede wszystkim wytrwałości ... przyznam się, że do tej pory nie przeczytałam.
    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też nie przeczytam...z Panem Tadeuszem też mówiłam sobie że potem że kiedyś...po prostu jak mi się nie spodoba jak jest napisane to nie przeczytam i tyle;)

    OdpowiedzUsuń